Firewall Genel Network

Fortinet FortiOS 5.0’ı Duyurdu

 Fortinet FortiOS 5.0, tüm Fortinet entegre güvenlik platformları FortiGate için temel bir güvenlik işletim sistemi duyurdu.
Bu yeni sürüm, işletmelerin daha iyi bugünün gelişmiş tehditlere karşı korumalı  ve daha güvenli KEAG’dir ortamlar sağlamak yardımcı olmak için daha fazla güvenlik, istihbarat ve kontrol sağlıyor.
Daha akıllı, daha etkili güvenlik politikaları güden yeni sürümde Fortinet hem kullanıcıların ağa erişmesinde, onları hedef alan saldırılar doğası hem de köklü değişiklikler ışığında kendi ağlarını korumak ve yönetmenize yardımcı olmak için her ölçekteki işletmelerin yeni teknolojileri sağlıyor.
Fortinet itibar-tabanlı politikalar, iyi botnet algılama ve şifreli trafik koruma ve denetim de dahil olmak üzere, kullanıcı ve cihaz davranış tespiti ve yönetimi entegre edilmiştir.
FortiGate cihazları için Yeni FortiOS 5.0 işletim sistemine ek olarak, Fortinet hem kurumsal, taşıyıcı, MSP ve KOBİ ortamlarında ağ altyapısı ve uç cihazların giderek sofistike yönetim ve analiz ihtiyacını gidermek için FortiManager 5.0, FortiAnalyzer 5.0 ve FortiClient 5.0’ıda duyuruldu .
Fortinet FortiOS 5.0 için 150’den fazla özellikler ve donanımlar ekliyor.

Sonuç olarak, her ölçekteki işletmelerin daha yeni tehditlere karşı kendilerini savunmak ve mobil cihazlar ve uygulamalar yeni tip bir akını karşı ağı yönetmek ve korumak için donanımlı olacaktır.

 

Yazar Hakkında

Kerem Şuğle

Solution Architect

Leave a Comment