VxRail 4.7 Yeni Lisanslama Modelleri

0
21
VxRail
VxRail

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde VxRail 4.7 ile Gelen Yenilikler ve VxRail 4.7 Versiyon Yükseltme Tablosu konulu iki ayrı makale yayınlamıştım yine bu serinin devamı olarak VxRail 4.7 ile birlikte gelen yeniliklerden haber vermek istedim.

 vSan 6.7 ile birlikte VxRail 4.7’ninde lisans opsiyonlarında değişiklikler oldu versiyon 4.5’te  VxRail içerisinde sadece vSan Enterprise lisansı kullanılıyordu yeni versiyonla birlikte artık lisans konusunda da esneklikler getirildi.

vSan 6.7 ile birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun vSAN yazılımını seçme seçeneğiniz bulunmaktadır. VxRail’i vSAN Enterprise, Advanced veya Standard ile ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. VxRail, tüm sanal makine yönetimini vCenter üzerinden yapmaya devam ettiği gibi tüm olay aktivitelerini de vRealize Log Insight‘la incelemeye her versiyonda devam edebilirsiniz. Yani özetle hangi versiyonu seçerseniz seçin vCenter ve vRealize Log Insight VxRail’in içerisinde gelmeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınıza uygun olan hiper-bütünleşik çözümüne yine ihtiyacınıza uygun lisans modelini seçebilirsiniz. Örneğin D@RE veya Stretched Cluster gibi özellikleri kullanmak gibi bir planınıza yoksa Standart veya Advanced lisans türlerini seçebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here